PSP 1004esem van milyen FW rakjak rá hogy vigye az ujjab letöltött játékokat? És hova kell az FW telepitőt bemásolni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Helló nekem 2004-es psp van és ha valahol tudsz wifi -vel kapcsolatba lépni akkor a beállítások menüpontba mennyél rá a system update -ra és ott kapcsolódik a nethez és magátol m,enti majd telepiti :D én igy csinálom nem sok kül. lehet köztük ha meg csak le akarod szedni gépen netröl akkor a psp>game mappába másold be sok sikert:D
2010. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is ahhoz ki kell flashelni(pandórázni) a gépet!


Ha már flashelve van:

ahogy az előttem levő is leírta, a FW-t a PSP/Game/Update mappába másold, majd a PSP-t bekapcsolva a Játékok menüpont alatt nyisd meg a memóriakártyát és rakd fel!

A legfrissebb és legjobb, amit ajánlok: 5.50 GEN-D3


DE legyen kiflashelve a gép, mert különben szívni fogsz, ezt előre mondom!

2010. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kiflashelés=FW felrakása a pandorázást csak szoftver elbaszott psp-knél kell csinálni
2010. júl. 1. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Á-á.


Ha origi(eredeti, Sony által kiadott) FW-re próbálod meg rárakni a törött FW-t, a PSP ki fog kapcsolni és utána csak kb. 10-05 mp-ig fog világítani a zöld led és utána újra kikapcsol, kép pedig nem lesz =elszáll az alaplap! ;)


Pnadóra szettel rögtön ki is pandórázza+fel is rakja a törött FW-t, egy gombnyomással!

2010. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nem sony fw van rajt csak régi 1.50
2010. júl. 1. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
1.50 M33?
2010. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ahha
2010. júl. 2. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Ok, de akkor is vigyázz!

Mikor én flasheltem, 5.00 M33 volt rajta és arra akartam rakni az 5.50 GEN-t.

Ugyanúgy kikapcsolt, de mivel már flashelve volt, csak pandórázni kellett!

Szóval akkor is csak óvatosan! ;)


Tehát akkor zárásként én az 5.50 GEN-D3-at javaslom!

Bővebb infó: www.psphungary.hu

Sok sikert! ;)

2010. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!