Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Mac Audio milyen hifiket gyárt?

A Mac Audio milyen hifiket gyárt?

Figyelt kérdés

Konkrétan erre a modellre lennék kíváncsi:


[link]


Szerintetek ez nagyon gagyi hangminőségben vagy hoz legalább egy átlagos szintet?

most nem a teljesítményre vagyok kíváncsi meg hangnyomásra meg stb.. csak a hangminőség/tisztaság érdekelne..



2018. nov. 22. 15:38
 1/6 repulo ***** válasza:
Kinek mi az átlagos szint?😁
2018. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen picike hifire kiadsz ennyit?

Vegyél rendes nagyot használtan inkább..

2018. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Emberek... a kérdésre válaszoljatok
2018. nov. 23. 07:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Maga a Mac nem olyan rossz,,autóhifiben is pl vannak nagyon jó,,és nagyon gagyi termékei,,de ez azért van mert több réteget céloztak meg annó a termékeikkel..

Ezzel a hifivel max annyi lenne a probléma,hogy ár/érték arányban nem jó,,,mint előző válaszomban is írtam..

De ha kimondottan a mérete miatt lenne csak jó pl mert kicsi,és neked ez tetszik,akkor igazából megveheted,,de próbálj többet nézni,hogy milyenek vannak még,,mennyiért,,és mivel tud többet vagy kevesebbet..

2018. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 repulo ***** válasza:

Próbáltam róla teszteket keresni, a világon semmit nem találni. Véleményeket sem, külföldön sem.

Szerintem ez sok mindent elárul.

2018. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én sem találtam róla semmit sehol ezért volt olyan fura nekem is.. de igazad van ez sok mindent elárul.. szerintem nézek másikat helyette.
2018. nov. 24. 07:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!