Milyen hangfalat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy hangfalat szeretnék, aminek nagy mély hangzása van, tehát jól adja ki a mélyet pl. bass boosted zenénél. Lehessen PC-hez, telefonhoz, TV-hez stb. kötni. Legyen benne bluetooth is és 100.000 Ft. alatt legyen. De gondolkoztam azon is hogy veszek 2 front hangfalat és ahhoz veszek még egy mélyládát.

Úgyhogy tudnátok nekem ajánlani ilyen hangfalakat?

Nem szeretnék ilyet, hogy JBL Extreme, JBL Boombox stb. Nekem rendes nagy hangfal kell.


Ezeket néztem ki, de ebből 2 100.000 felett van.


[link]


[link]


[link]



2018. júl. 6. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hova kell? Szobába? Kültérre?

Amiket linkeltél, azok kültéri zenekari hangfalak, szobában nem tudják kiengedni a hangjukat, és ha jól nézem, ezeknek darabja kerül ennyibe, zenehallgatáshoz pedig kellene 2db hangfal, a sztereó hatás miatt. 100k alatt esetleg használtan tudsz összerakni valamirevaló rendszert, önmagában egy normális aktív mélyláda 70-80k körül kezdődik a boltokban.

2018. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szobába kell
2018. júl. 7. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a gond egy jó sztereó erősítő 70.000ft körül van érdemes valami aktív hangfalat venni hangteljesitmenye gyengébb de ennyiből ez jön ki ha nem akarsz bluetooth hangszórót
2018. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit eltévedtél a keresgélésben, ahogy az első is írta, ezek nem szobába valók, hanem színpadra, kivéve a harmadik, mert az meg egy silány minőségű party hangfal.

Amúgymeg az, hogy valami dübörög, mint egy ütvefúró, nem jelenti azt, hogy jól is szól.

Azt döntsd el, hogy minőségi hangzást, vagy széttorzult, f*s hangzást akarsz (bár az "adja ki a mélyet pl. bass boosted zenénél" mondatod után inkább a másodikra tippelek), és ahhoz mérten keress szobai hangfalakat. Ha csak a dübörgés számít, akkor szinte bármelyiket megveheted, amire ráírják, hogy "brutál basszus", mert minőségbeli különbség úgysem lesz köztük, mind egyformán rossz, ezeknek a gyártmányoknak nem az a minőségi hangzás a célja. Nem feltétlen kell 100k-nak lennie, az igényeidet egy olcsóbb is kielégítheti.

2018. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!