Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt a hangfalat lehet kötni...

Nilux15 kérdése:

Ezt a hangfalat lehet kötni gépre?

Figyelt kérdés

Genius SW-HF5.1 4500

Azt szeretném kérdezni hogy ezt a hangfalat lehet kötni gépre? Azért kérdezem mert nem vagyok benne biztos



2018. jún. 19. 18:31
 1/6 Szirty ***** válasza:

Ha aktív, akkor lehet.

Ha passzív, akkor erősítővel lehet.

2018. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aktív, szóval igen. De nem látod rajta a jack dugót?

Olyan nincs, hogy egy jack dugót nem dughatsz bele egy jack aljzatba.

2018. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mivel ez 5.1 nem fog szarabbul szolni hogy nincs hangkártyám csak alaplapi?
2018. jún. 20. 06:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Annak, hogy 5.1-es, nincs köze a minőséghez, az csak azt jelenti, hogy hány hangszóróból áll. Azt gondolom be kell állítani, hogy félén jobb, és felén a bal csatorna szóljon sztereó hangnál, ne pedig csak 2 hangszórón.
2018. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

"Olyan nincs, hogy egy jack dugót nem dughatsz bele egy jack aljzatba."


De van, ha pl. az aljzat 3.5-ös, a dugó meg 6.3-as (bár van az az erő amivel összejöhet)...

2018. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan két 3.5-ről beszéltem. :'D

(arra próbáltam utalgatni, hogy esetleg lóg ki az aktív hangfalából a 3.5-ös jack, és ott van a gépén a 3.5-ös jack, és így kérdi-e meg, hogy össze lehet-e dugni)

2018. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!