Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX 360 HDD-vel vagy 256/512...

XBOX 360 HDD-vel vagy 256/512 beépített memóriával? És milyen hátrányom lenne ha Winyó nélkülit választanám?

Figyelt kérdés
Új Xbox 360-at szeretnék vásárolni és a legolcsóbb az Arcade csomag 512 beépített memóriával. 40-45ezer ft között kb. Viszont akcióban vannak már 50-ér 20 gigával. Milyen hátrányom származna belőle ha winyó nélkülit vennék? (játékoknál,filmnézésnél, netezésnél..stb)
2010. jún. 3. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
memóriakártyás jobb+ pendrive-ot is használhatsz HDDként
2010. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hát nem tudnád elmenteni a játékot mert nincs mire mert az xboxon egy kilobájt-nyi helyet se fogsz talállni uh vagy veszel egy 250 gigás wonyót külön és akkor megvagy kevesebből (azt hiszem) vagy veszel egy elit-et nekem is van egy elit és nagyon kell a vinyó de 20 giga kevés hogyha live-ról akarsz letölteni demokat(nagyon megéri) vagy filmeket esetleg venni akarsz játékokat...

ha kell még segítség kiüldj privátban üzeit:P [16/F]

2010. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hello a 14:21 vagyok és igen rá lehet kötni külső merevlemezt is csak azzal nem mindent lehet... csak demokat lehet rólla játszani... elmeneteni meg még nem próbálltam de sok sikert én még mindíg azt mondom hogy ha tudsz vegyél vinyót hozzá de ha működik pendrive ra a mentés akkor próbállj meg venni inkább egy külső merevlemez meghajtót mert mi simán ráraktuk a mybook-ot(500GB-s külső meghajtó) és ha arra is tudsz menteni akkor van egy csomó helyed:P
2010. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem elite van 120 gigás HDD-vel. Annyival is jobb, hogy fel tudod rakni rá a játékokat, így arról fogja futtatni a játékokat. Ezzel kíméled az olvasófejet és nem lesz olyan hangos, mintha végig dvd-ről olvasná. Így nincs is hangja csak a hűtésnek. De így is kell hozzá végig a dvd, csak nem arról fogja olvasni a játékot. Netezésnél meg kell sok hely, ha töltögetni akarsz.
2010. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha DVDről játszol akkor van, hogy nem tudja időben betölteni a textúrákat pl. a GTA4-ben. Nem nagyon zavaró, csak akkor fordul elő ha nagyon száguldozol. Abból bajod nem lehet ha veszel 40-ért egy arcade-ot, és kesőbb eldöntöd, hogy kell-e neked külső vinyó. 20-ért lehet már kapni 250 gigásat.

10E ft-ért simán kapsz 20 gigásat.

Amúgy ha nem akarod megflasheltetni, akkor jobban jársz egy PS3-mal, mert azon ingyen van a multiplayer. Van hozzá multpilatform multimedia szerver. Megbízhatóbb. .Gigás a lan kártyája és alapból van benne wifi.

2010. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!