Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LCD TV vásárlás! Melyiket...

LCD TV vásárlás! Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

32" vagy 37" méretű tv-t akarok venni. Néztem 2 félét is, de nem tudom melyiket vegyem.

Samsung LE32B650 vagy LG 32LH3000

Samsung LE37B650 vagy LG 37LH3000

Mindegyikről írjatok pozitív és negatív dolgokat is, ha tudtok! Úgy tudom a Samsungnak rosszabb a válaszideje. Ez mennyire látszóda meg? Főleg xbox-ozásra és hd filmnézésre használnám. Külső vinyóról nézném a filmeket.

Ha tudtok jobbat, akkor írjátok meg 160.000 Ft-ig!


2010. jún. 1. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel plazmát?

A válaszideje közel 0, Nem látszik ki a háttérvilágítás a panel szélén, olcsóbb. Az új plazmák egyáltálán nem fogyasztanak többet mint az LCD-k, nagyobb a látószöge.

Totál nem értem miért vesznek emberek LCD-t.

2010. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

160000 ből veszel egy iet: [link]


127 centi. Nekem ien van és nagyon király :D.Várom már a foci VB-t :D

2010. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én úgy olvastam, hogy a plazmák beéghetnek, nagyon tükröződnek és nem is gyártanak már plazmákat. Nekem kis méretben kéne, abban meg nincs full hd, ami a későbbiekben jól jöhet.
2010. jún. 3. 12:54
 4/6 kevin42 ***** válasza:
Azért vesznek LCD tv-t mert a jövőben már csak azok lesznek kaphatók, azok váltak be... Különben nekem Samsung LE32b550-es van és megvagyok vele elégedve.Egyébként szerintem mind1, hogy LG vagy Samsung, melyik áll jobban a szívedhez...
2010. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kevin42 ***** válasza:
Először egyébként Én is Le32B650-eset akartam venni ,de ne méri meg az árát, annyival jobb, hogy van rajta net, ami nem nagy cucc, mivle én nekem rá van kötve a gép a tv-re és ott is tudok netezni. Ráadásul a TV nete az csaj widgett, szóval semmi extra...
2010. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kevin42 ***** válasza:

Még egyszer Én.:)

Szóval, ha ragaszkodsz ezekhez a típusokhoz, akkor szerintem a Samsungnak jobb a design... Egyébként van videó róla youtube-n...

2010. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!