Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Játékkonzolt szeretnék venni,...

Horvathgaboor kérdése:

Játékkonzolt szeretnék venni, teljesen kezdőkén. Xbox one vagy PS4?

Figyelt kérdés

Konzol vásárlás előtt állok, ebben szeretnék segitséget kérni. Előszö is hogy milyet: xbox ona vagy PS 4? Szükséges e az 1 terrás vagy elég az 500 MB? Mennyi játék fér az 500 MB-ra? Itt is telepiteni kell a játékokat mint a pc-n? Kinect szenzort milyen játékoknál tudok használni? Több xbox-hoz láttam hogy x játékhoz x honap letöltő kód. Ez mit jelent, addig tudom használni azt a játékot?

Köszi előre is.



2017. nov. 5. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
PS4
2017. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az nem 500 MB, hanem 500 GB. Nagyon nem mindegy. 500 MB egy CD anyagára sem elég. Én az 1 TB-os gépet ajánlom. Nekem XBOX és PS4 is volt már. A PS4 tetszik jobban.
2017. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés.


Ez a tipikus "mielőtt elkezdjük hozok popcorn-t és kólát" kérdés.


Figyelj még írd ki ezt: "Samsung s8 vagy Iphone 8."


Na mindegy én xbox-ot vennék, szerintem jobb mint a PS, de most jön 3 "jobb a PS" comment.

2017. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért jön annyi jobb a PS komment, mert így van. Vagy úgy gondolod, hogy pusztán a boxosokat bosszantani vágyó trollok írják azt, hogy PS4?
2017. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

én nem bosszantani akarok mást aki Ps-t ír.


Szerintem jobb konzol az xbox.


De aki Ps-t ír szerintem nem az xbox-osokat akarja bosszantani.

2017. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

olyan mint a huawei versus Samsung.


nem a másik bosszantása.

2017. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy mennyi pénzed van rá?

160 ezer az Xbox one X, 130 a ps4 pro, 80-90 a ps4/Xbox slim.


Haveroknak mi van?

Nyilván ha van olyan spanod akivel szeretnél játszani akkor érdemes olyat venni ami neki is van.


Érdekelnek az exkluzív címek?

Ps=uncharted,lastofas,Detroit,god of war,days gone, horizon zero dawn stb

Xbox=forza,halo, stb (bocs ezeket nem igazán tudom)


Milyen tv-D van?


Ha csak valami dobozos tv van otthon vagy olyan fullhd ami nem hdr képes akkor nem sok értelme van a pspro xbox one x nek.


Szóval ezek mentén hozd meg a döntésed.

2017. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, elirtam 500 GB-ra gondoltam. Az ismerőseim közt nincsen senki akinek van konzolja, a 10 éves fiamnak szeretnék venni (meg persze magamnak).

Nem gondoltam hogy ez ilyen kényes kérdés. Az exclusiv cimnek van valami jelentősége a használatban is? Full HD tv-re kell, de nem akarom megvenni az x-es vagy pro konzolt, max 90-et szánok rá. Köszönöm a véleményeket.

2017. nov. 15. 04:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor ps4 slim vagy Xbox one slim.

Az xbox kicsit gyengébb szóval minimálisan (nem nagyon fogod észrevenni) csúnyábbak a multiplatform játékok.

Kérdezd meg a fiad, hogy a barátainak mi van ha egyáltalán van nekik valamilyen konzol.


Az exkluzív címeknek nincs jelentősége használatban, összeségében azt lehet elmondani, hogy a ps exkluzívjai komolyabbak történet szempontjából, az xboxon meg ugye ott a forza sorozat, egyik legjobb autós játék véleményem szerint. De majd megnézed melyik exkluzívok érdekelnek.


Most blackfridayen akkor majd figyeld az akciókat , 50 körül fognak menni ps/xbox ok.

2017. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ok, köszi. Sokat segítettél.

A barátainak xbox van, de nem feltétlenül szempont. Azt esetleg tudja-e valaki hogy melyiknek van jobb f1-es játéka? Az lenne a nyerő.

Esetleg ötlet hogy honnan érdemes rendelni?

Köszönöm.

2017. nov. 15. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!