Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most készülök játékkonzolt...

Most készülök játékkonzolt benni de nem tudom, hogy meik érimeg jobban, az xbox one vagy ps4?

Figyelt kérdés

Olyan választ szeretnék kapni amiben le van írva az is,hogy miért. Én nem értekehhez. Ha az számítvalamit akkor azt hozzá tenném,hogy engem inkább autós játékok érdekelnek

Pl: Forza, Need for spead.



2015. dec. 13. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Forzázni akarsz, akkor alap, hogy Xbox One. :)
2015. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a Forza Horizon 2 miatt vettem Xbox one-t, és nem bántam meg. A játék k**va jó, szép grafika, multi része is nagyon jó. Mellé megvettem a GTA V és az is nagyon jól néz ki. Én bátram ajánlom az Xbox one-t, a konzolt sikerült megvennem 310 Euróért (Szlovákiában lakom) raktárról 2 év jótállással.
2015. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
playstaion 4 , arra is van sok jo cucc , sot vedd meg a gta5 ot es amiota a rockstar osszealt a sonyval azota sokkal szebb lett a gta5 ps3 on es ps4 en is
2015. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnézed az exkluzív játékok listáját és az alapján döntesz. Szerintem ennek van a legtöbb értelme.
2015. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!