Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri 5. Generációs Ipad-et...

Megéri 5. Generációs Ipad-et venni?

Figyelt kérdés

Mire elég ?Ahogy nézegettem elég jó az ár/érték aránya.Nekem igazából filmezésre,jegyzetelésre,web böngészésre kéne.Arra megfelel ? Jegyzetelni ezen a modellen ipencil-el lehet vagy bármilyen más tollal ?

Tárhelyből mekkorát érdemes választani ? Mikor szükséges tényleg a 128 GB? (Ipad 2017 9,7)



2017. aug. 18. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre elég egy 40 ezres tablet, bár nincs rajta alma.
2017. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tetszik a Designja meg az ios,meg úgy minden.Jó a designja.Nekem az meg elég fontos vásárlás esetén.Meg a mérete is elég jó.Eddig egy Google Asus Nexus 7 2013-at használtam de sajnos 4 év elteltével már nem performáns a készülék.
2017. aug. 18. 17:56
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem szívesen mondom, de az első generációs dolgok is túl kifinomultak ahhoz, amire te használnád őket.

Arra még nem gondoltál, hogy veszel valami sz.rt és a maradék pénzed inkább nem a saját öntömjénezésedre költöd, hanem helyette odaadod valaki rászorulónak?

Ez valódi 6. generációs tisztességes megoldás lenne, és választ adna a gyermekkori bilire szoktatási problémáidra is.

2017. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Minek válaszol, aki nem ért a témához vagy csak szimplán bunkó f..z ? Te mennyit adakozol utolsó ?

Első : egy 40 ezres tablet közel sem egy kategória egy Ipad-dal. Nem az alma miatt szeretik sokan.

2017. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és Apple termékkel menőzni magyar szokás. Normális országokban nem luxus cikk.
2017. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Értelek, de a tökéletes dizájn és hogy megfelelően performáns legyen, kettőt kell venni belőle. Így sztereóban tudod a filmeket nézni, ami lássuk be elég menő.
2017. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kérdés feltételekor arra gondoltam,hogy majd normális válaszokat kapok.Erre fel megmondták,hogy szar volt a gyerek korom és ,hogy ugyan olyan anyaghasználat mellet már 40 kilóért kapnék tabot.A rászorulós témát meg mellőzzük.Menjen el dolgozni aki tud és ne csak a segélyt vája.Azért veszek ipad-et mert jól néz ki szeretem és mert megtehetem.Reggel 4órától délután 5-6ig dolgozom szóval azt veszek belőle amit akarok és mert megtehetem.Menőzni meg nem akar vele senki,van elég bajom anélkül is mint ,hogy menőzzek egy tablettel...Édes F***m...
2017. aug. 18. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Arra amire te szeretnéd használni tökéletesen megfelel. Ha a filmeket rajta szeretnéd tárolni, de nem 1 megnézés erejéig akkor érdemes a nagyobb tárhely, ellenkező esetben a kisebb is elég.
2017. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nah valahogy csak sikerült egy normális kommentet írni.Adjatok egy medált az utolsó kommentelőnek.Köszönöm a választ!
2017. aug. 18. 18:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy iPad 2017 van, jó az akksi, kijelző meg úgy minden . De! Az iOS miatt aligha tudom rendesen kihasználni ,mindig ott kell lennie a gépnek hogy bármit rá tudjak rakni .. mondhatni tök fölösleges volt cellularosat vennem..
2017. aug. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!