Mi ez a tv okositó? Régi tvhez rá lehet rakni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Az attól is függ h, hogy milyen régi.

Tv okosítót HDMI-vel lehet rácsatlakoztatni.Vagy vga-HDMI átalakító.

Több megoldás is van. Ez a tv készülékedtől is függ.

2017. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezcast smart tv stick valahányas androidot futatt.Majdnem mint egy androidos telefonon lévő oprendszerrel megegyező.
2017. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Meton ***** válasza:

A TV okosítótól nem lesz okosabb a tv-d, de tud netet, van rajta web böngésző. Általában valamilyen Androidos rendszer fut rajta. Nekem van ilyen bár mondjuk 9000-ért vettem, nem is jó semmire, használhatatlan. Elvileg bármilyen tévéhez jó, van rajta HDMI kimenet a digitális tévéhez, illetve van AV csatlakozó, ami 3 vagy 4 pólusó jack dugóról scart-ra adja a jelet, de a kábelt külön kell beszerezni. Nálam ez nem is működik, szóval ennyit erről. Van mégegy megoldás, hogy veszel egy HDMI SCART adaptert. Nálam is ez van, kábé 8000 forintos cucc, de figyelni kell, hogy amit veszel, melyik irányba konvertál, mert kétirányút nem láttam. Ha ilyet veszel, előtte próbáld ki, hogy tetszik-e, tudod-e használni.


Azt nem tudom, hogy egy komolyabb okosító mire képes, az enyémmel csak elméletileg lehet 4k-s filmet nézni és netezni, gyakorlatilag használhatatlan. Inkább ajánlom, hogy vegyél egy okostévét. Abból is jobbat, mondjuk Lg-t, azzal már mennek az online filmek is szépen.

2017. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobban járnál egy új okos-tévével! Sok előnye van a régi tévé + okosító kombinációval szemben. Képminőség (felbontás), hangminőség, a képarány normális használata, energiatakarékosság, kompatibilitás a mai készülékekkel (dvd, blu ray, okostelefon, számítógép, stb.) ráadásul, jobban üzemelne a tévé okos része is (net böngésző, app-ok, műsorújság, felvételi lehetőség, stb.).


Amennyiben anyagi okokból szeretnél a régi tévé mellé okosítót, számolni kell vele, nem biztos, hogy minőségi szolgáltatást nyersz evvel.

2017. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!