Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC horizon mediabox Samsung...

UPC horizon mediabox Samsung tvhez kapcsolva hdmi-vel. Miért kell mindig telepíteni a boxot?

Figyelt kérdés
Este kikapcsolom a tvt és a boxot is. Délután mikor bekapcsolom, akkor kéri a háromjegyű kódot illetve újra keres csatornákat. Nem is lenne ez olyan borzasztó csak így minden egyes bekapcsolásnál nulláról indul, azaz elvesznek a beállítások a kedvenc csatornákkal egyetemben. Valami megoldást írjatok erre a jellegű problémára légyszíves.
2017. ápr. 21. 13:19
 1/4 anonim válasza:
És ha boxot nem kapcsolnád ki, csak a TV-t?
2017. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez első este így csináltam. Új a tv, de a régivel is mindog csak a tvt kapcsoltam ki. Ma próbáltam, hogy akkor mind a kettőt. Az eredmény ugyan az.
2017. ápr. 21. 13:58
 3/4 anonim válasza:

Akkor próbád meg a boxban átállítani azt, hogy ne legyen energiatakarékos az indításnál.

Ebben az esetben hihetetlen fehér fénnyel fog világítani egész éjjel, de bekapcsolva marad. Pontosabban a pontos időt fogja mutatni, és csak röviden kell megnyomnod a távirányítón a bekapcsológombot ha újra nézni akarod, és rögtön átvált a kijelző a kikapcsoláskor nézett csatorna számára.

Ha így sem lesz jó, akkor már arra gyanakodnék, hogy hibás box. :(

2017. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig is így csináltam. Gyors indítás, csak a tvt kapcsolom ki. Mikor kikapcsolom akkor a box a csatorna számot mutatja, viszont reggelre már pl. ma 21.30-at mutatott. :D De tegnapelőtt kikapcsoltam a boxot is úgy, hogy az időt mutassa. De ugy se volt jó. Már nagyon idegesít, hogy mindig újra kell állítani a csatornákat. :(
2017. ápr. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!