Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem végez mentést az xbox 360...

Borcsok Gergo kérdése:

Nem végez mentést az xbox 360 miért? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tehát van egy xbox 360om eddig minden simân ment egy net kábel is hozza volt csatolva.Most átthelyeztem es valami olyasmit ir h nem tudok csatlakozni az xbox livehoz es h végezzen egy mentést ahhoz be kell lépjek de nem tudok internetet csatlakoztatni hozza mivel messze van a net forrástol.Csináltam egy uj profilt amit nem csatlakoztattam az xbox livehoz es annál is azt irta h nincs internet kapcsolat es nem tudok belepni,pedig momdom h ahoz nem is csinaltam xbox live accountot! TROLLOK KIMÉLJENEK!!!

2017. febr. 10. 05:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha valamilyen merevlemez vagy memória az Xboxodban? Mert ha nincs akkor csak azt tudom elképzelni, hogy az xbox live profilhoz járó "cloud storaget" használtad ami csak akkor megy ha van net is.


Milyen gép ez? Van hozzá valami pendrive, hdd, belső memória? Mit csináltál pontosan vele, nem lehet, hogy kihúztál valamit amikor átraktad? Nem lehet, hogy teljesen tele van a mentési hely?

2017. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen van benne egy 60gb os hdd arra van mentve minden.
2017. febr. 10. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Írd le kérlek a hibaüzenetet pontosan és megpróbálok találni rá valamit.


A rendszer írja ki vagy egy játék?

2017. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A rendszer
2017. febr. 14. 18:22
 5/8 A kérdező kommentje:

Igy irja:

Xbox live


Your console can't connect to Xbox live.

Do you want to exit this session and test your network connection ? If you are playing a game,you will unsaved progress.



Még mielőt irjatok tudatos modon nem vezetek bele internetet mivel nem èr el a netkábel addig amedig van az xbox

2017. febr. 14. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Ácsi az nem a teljes hibaüzenet és valószínűleg emiatt érted félre.


Your console can't connect to Xbox Live. Do you want to exit this session and test your network connection? If you are playing a game, you will lose any unsaved progress.


"A konzolod nem tud az Xbox Livehoz kapcsolódni. Ki szeretnél lépni és ellenőrizni a hálózati kapcsolatodat? Ha éppen egy játékkal játszol el fogsz veszíteni mindent a legutóbbi mentés óta."


Tehát a gépednek elvileg semmilyen baja nincsen, ugyanúgy fog menteni csak semmilyen online tartalom nem működik rajta net nélkül értelemszerűen. Ha azt nyomod ezen a képernyőn, hogy NO - tehát nem szeretnéd leellenőrizni a hálózati kapcsolatot, akkor mindennek mennie kell tovább.

2017. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig is arra mentem h back (nincs olyan opcio hogy no) ettol eltekintve is a gta 5 mentéseit nem tolti be mivel a jatekon belul azt irja h nm vagyok kapcsolodva az internethez es nem ment
2017. febr. 15. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ötletem sincs. Nekem a GTAV sztori simán ment net nélkül is, csak az online módhoz kellett felmenni vele.
2017. febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!