Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox fiókok közt át tudom...

Xbox fiókok közt át tudom vinni a mentést?

Figyelt kérdés
Xbox-on játszok a GTA V-el eljutottam már a feléig, viszont eddig csak egy sima profilom volt. Most csináltam egy másik xbox live fiókot is. Szóval az lenne a kérdésem, hogy valahogy át tudom-e vinni a mentéseket, és eredményeket a sima fiókból a live-os fiókba?

2017. jan. 8. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet átvinni fiókok között, hogy ne lehessen csalni a játékokkal meg az acsikkal.


De ha arra gondolsz, hogy egy offline profilt szeretnél liveossá tenni olyat elvileg lehet. A nevet lehet, hogy meg kell változtatni. Be kell jelentkezni a profillal a 360on és ha van net valahol ott lesz, hogy JOIN XBOX LIVE. Ha a neved már foglalt akkor át kell írni és lesz jópár adat amit meg kell adni.

2017. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta már megoldottam. És igen, így kellett. :)
2017. jan. 11. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!