Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fényképezőgépet szeretnék...

Fényképezőgépet szeretnék venni, fuji finepix s9600, vagy 6500 a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

s5800as finepixemet szeretném leváltani, nekem inkább bejön a 9600-as, de hallottam olyat is hogy a 6500-as szebb képeket készít.

akinek van tapasztalata, észrevétele az írja meg!

a netes tesztképeken nem sok különbséget láttam.


2010. máj. 6. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

ez a kérdés már volt nem? Én ott a 6500-öt javasoltam. Verhetetlen a képminőségében az ő kategóriájában, ez tény.

A 9600 közelébe nem ér. Azonban nyilván szolgáltatásokban többet ad a 9600. Ha nálad az számít, hogy ne legyen hatalmas CA, ne legyen szemcsés mosott és agyon zajszűrt a kép, akkor 6500.

Nemhiába írták a teszten a pixinfo-n, hogy a 6500 képi részletessége a DSLR-eket idézi.

A netes tesztképeken óriási a különbség.

9600 [link]

6500 [link]

2010. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!