Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Annak aki ért a fényképezőgépe...

Annak aki ért a fényképezőgépekhez: Lumix fényképezőgépet szeretnék venni, olyan 35-45ezer közötti áron. Nem nagyon értek hozzá, csak próbálom összemérni az adatokat. Mire kell odafigyelnem? Itt is áll, hogy a drágább nem biztos, hogy jobb is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem különösebben értesz hozzá /így vagyok én is, ezért félek a vásárlástól/, az eladó azt fogja eladni, amit akar. A Lumix engem is csábít, csak olcsóbb változatban. Inkább kérj meg egy profit, vidd magaddal, ő majd segít.
2010. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezért tettem fel a kérdést, hogy hátha felel valaki, aki ért hozzá...:) Épp ezt nem akarom én sem, hogy rám tukmáljanak valamit, csak hogy jobban fogyjon. Nincs olyan ismerősöm, aki annyira értene hozzá, ill. olyan van aki azért többet tud róla mint én, persze, de nincsenek otthon annyira a témában... Gondoltam itt hátha akad vki.:)
2010. máj. 13. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
én olympus,nikon,sony és canon között válogatnék
2010. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért azt hiszem, ennyi pénzért nem sóznának rád vacak gépet. Arra én is ügyelni fogok, hogy magyar nyelvű használati utasítás legyen hozzá és alapos kioktatást kérjek az eladótól. Beépített akkumulátorosat szeretnék. A Sony felé hajlok.

Kérj még kommentekben választ! Hátha lesz hozzáértő.

2010. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Most is Canonom van, ráadásul ennél drágábban vettem anno, aztán fokozatosan leépült szegényke.:) Szerettem, de most körülöttem mindenkinél Lumix-ot látok. Nem majmolok, csak mivel érdekel most a téma, mindig rákérdezek, és mindig azt a választ kapom, hogy nagyon meg vannak vele elégedve. És szebb képeket is csinál mint az enyém, meg gyorsabb. (Azért nem őket kérdezem, mert már azon is túl vagyok, de ők is kapták vagy csak úgy ráböktek:))) ) Szóval én is csak emiatt hajlottam efelé a márka felé.


Mi a baj a panasonic-kal?

2010. máj. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!