Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Át akart volna verni a tv....

Át akart volna verni a tv. Szerelő?

Figyelt kérdés

Rossz lett a tv készülékünk, régi képcsöves 55 cm átmérőjű televízió. Kijött a tv szerelő, megnézte és azt mondta képcső hiba. De van nála egy ugyanilyen régi készülék nála (otthon hozta) és 25 ezerért akarta eladni, a régi rosszat meg elviszi.

Szerintem át akart verni.


Az az elméletem, hogy így folytatnak egy fekete sötét üzletet (a cég), hogy a rossz készülékeket elviszik, fillérekért megcsinálják és eladják irreális áron


2016. dec. 2. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Rossz helyre írtad a kérdést. Az üldözési mánia inkább az önismereti rovatba való. Ez az érdemi válaszom.

Ezen felül az, hogy ha valóban így lenne, elég gyorsan elbukna a cége.

Csöves tévét mire használod egyébként? Azzal fogható adás létezik még?

2016. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Üdv a valosagban ugyan ezt eljatszotta egyik ismerősömmel egy kazanos ... megvette a kazanostol a kazanjat ami otthon volt neki + fizetett neki meg v 100 eurt es elvitte a regi kazanjat ... mondom te okos ember abban a regi kazanodban volt v 300 eur-ert cucc ugyh jol atvert ... ezek agyafurt kivert mesterek vigyazni kell velük
2016. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, én 2016-ban egy képcsöves tévéért nem adnék 25 ezret, főleg hogy használt. Valószínűleg, ő jobban járt volna, mint te.
2016. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az emberi butaság örök, ezt az itt kérdezők időről időre bizonyíítják.

Nem tudom melyik bolygóról jöttél, de már 10 éve nem gyártanak képcsöves készüléket. Nincs hozzájuk alkatrész, és nem javíthatóak.

Persze miközben filléres dolog lett a lapostévé, te szerelőt hívtál, és tárgyalsz vele.

Megérdemled.

2016. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

"Azzal fogható adás létezik még?"

Egyébként igen. Elvétve még van analóg kábel-tv, illetve a digitális adásokat is tudod fogni egy párezer forintos dvb vevővel.

2016. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát eléggé át akart verni, a lomisoknák 5ezer körül van egy ekkora képcsöves tv
2016. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!