Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Xbox 360 E 250gb RGH 58....

Egy Xbox 360 E 250gb RGH 58. 000FT vagy Xbox 360 Slim 250gb RGH 50. 000FT? Melyik éri megjobban?

Figyelt kérdés

egy Xbox 360 E 250gb RGH 58.000FT vagy Xbox 360 Slim 250gb RGH 50.000FT?

Melyik éri megjobban?



2016. okt. 24. 22:09
 1/6 anonim válasza:
az xbox 360 e jobb mert kisseb gyorsabb és kb ugyan azt tudja mint a slim szóval az e-t ajánlom nekem is ilyen van :)
2016. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ és meg olvastam olyat is hogy jobb a hutese
2016. okt. 25. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyel rgh-s gepet de csak kulso hdd-est eri meg mert a gyari hdd-e a250-500 kepes az osszeomlasra mert minden belso360-as a gep sajat szamsoraval fut es hiaba irjak at(formazzak)valahol nem megbizhato!ez tapasztalatbol irom!keress olyat amit kulso vinyoval arulnak!de a legtutibb ha az irott jatekok futattasara valo gepet veszel!
2016. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, kösz (mondol valamit)
2016. okt. 28. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

én kivezettem a belső sata-t és külső házban rádugtam egy vinyót. most úgy kezeli, mintha belső lenne, de könnyebb rá rakni cuccokat, mert ugyanúgy lehúzom, mint az usb-s hdd-t.


szerintem a vinyó nem mindegy, h milyen van benne, én csak western digital vinyókat használok, eredetileg seagate volt benne, na az ki is purcant hamar. a wd jól bírja.

2016. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha még aktuális a kérdés, akkor én azt mondom a Slim S a jobb! Az E széria valóban újabb, viszont köztudtott, hogy azt már a spórolás jegyében csinálta a Microsoft. Az S-en érintőgombok vannak és szebb az egész gép kialakítása is. Az E-n már lecserélték az érintőgombokat nyomógombokra, amiket ráadásul elég erősen kell megnyomni... Nekem nem jön be. Amellett, ha később flasheltetni akarnád a DVD olvasót, az slimre jelentősen olcsóbb, mert nem kell rajta panelt cserléni E-n viszont igen, így 3x annyiba kerül. Úgyhogy egyértelműen a Slim éri meg jobban.
2016. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!