Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem találok sehol egy...

Miért nem találok sehol egy normális/működő és egyszerűen használható SMV konvertáló programot?

Figyelt kérdés
Kellene egy program ami SMV-vé konvertálja ás a videóim, mert az MP4-em csak azt tud lejátszani és mindenhol kerestem hozzá valami programot(Total video converter,SMV converter)és nem találtam.Légyszi ajánljatok olyat ami biztos működik!
2010. ápr. 23. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A FormatFactory nevűt próbáltad már?
2010. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam, de olyan formátumra nem tud konvertálni.:'((
2010. ápr. 24. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

próbáld meg ezt!!


[link]



Ha jó akkor írd meg mert akkor nem törlöm hátha még nekem is jól jön vmikor..

2010. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem működik.:(

Azt nem értem, h az MP4-nek miért SMV kell amikor MP4 a neve és létezik olyan formátum is.

2010. ápr. 26. 19:52
 6/6 anonim válasza:
Nekem is csak SMV-t enged lejátszani... de nekem van egy jó progim. A Philips honlapján keress olyan lejátszót, ami tud vidit lejátszani. Ezekhez ingyenesen letölthető a konvertálóprogram, ami SMV-t csinál. Annyi a gond csak, hogy egyedül WMV-ből tud SMV-t csinálni. Philips Media Converter a neve egyébként.
2010. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!