Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Csak nekem tunnek lazanak az...

Csak nekem tunnek lazanak az xbox one ko troller gombjai? A d padon kivul mindegyik mintha kicsit laza lenne, ps4 kontroller milyen?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz a lazán? Könnyű benyomni? egy kicsit "lötyög" a keretében ha megmozgatod ujjal? (elvileg az természetes)


PS kontrollert nem tudom, de amíg könnyű benyomni (de magától nem nyomódik be) és azt csinálja amit akarsz addig elvileg jó. Az analóg karok szoktak elhasználódni.

2016. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat az a,y,x,b azok kicsit lotyognek meg picit a 2 joy is mintha picit lazabb lenne de lehet ez termeszetes mert ugyemlekszk 360 kontrolerren nem volt ilyen
2016. szept. 12. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!