Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nincs internet a gépemen?

Pro28 kérdése:

Miért nincs internet a gépemen?

Figyelt kérdés
Nincs internet a gépen valamiért. a hibajelentő csak annyit ír (Lehetséges hogy a DNS-kiszolgáló nem érhető el). megpróbáltam mindent amit tudtam, a modemböl minden kábelt kihúztam,kikapcsoltam sőt még resetet is megnyomtam hátha megjavul de semmi persze ezeket nem egyszerre csináltam. A dolog olyan hogy már reggel óta ez van.

2016. szept. 8. 18:22
 1/5 nemcso ***** válasza:
Talán fel kelle hivni szolgáltatód ügyfélszolgálatát ?
2016. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem szóval akkor nagyobb gond van mint gondoltam. ahoz lehet köze hogy tegnap előtt új modemet kaptunk mert gyorsabbítottuk a netet ? Bár ezt nem tartom valószínűnek mert ma jelentkezett a probléma. De lehet mégis ez a gond ?
2016. szept. 8. 19:27
 3/5 nemcso ***** válasza:
Lehet "csak" net-szolgáltatás kiesés, de mindenképpen hívd az ügyfélszolgálatot.
2016. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen nagy a probléma az egész faluban nincs internet de ez elégé megnyugtató a számomra betelefonáltam annyit mondtak hogy nagy probléma áll fent és dolgoznak rajta!
2016. szept. 8. 20:01
 5/5 nemcso ***** válasza:

De legalább nem nálatok van a hiba.

Majd holnap menézed, hogy oké-e.

Jó pihenést. 😊

2016. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!