Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az indavideon a hd nem működik...

Az indavideon a hd nem működik. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Nem működik a hd, mert mikor hd-ben elérhető egy film és én rá is kattintok, akkor a videoablakban eltűnik a kép, és az indavideo oldalát hozza be kisebben. És a videó nem megy hd-ban. Egyik hd-es videónál sem működik. Ez kb. 2-3 napja csinálja. Azon is gondolkoztam h nekem nincs meg az adobe flash player és ezért csinálja. Csakhogy előtte se volt meg és simán ment már vagy 2-3 éve... nem értem. Kérlek segítsen az aki tud.

2016. szept. 3. 12:55
 1/3 anonim válasza:
ugyanez nálam is
2016. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is szembesültem a hibával, szerencsére orvosolható amíg ki nem javítják, de minél többen küldjetek nekik jelentést hátha felkapják rá a fejüket.

Amíg ez nem történik meg az alábbi módszerrel elérthető a HD verzió. Szükség lesz a videó konkrét linkjére ezt a chrome-ban fvd bővítménnyel könnyedén megszerezhetjük. Ne töltsük le, csak másoljuk a böngésző címsorába. A linkben kell szerepelni a videó felbontására utaló adatoknak. Ilyesmit kel keresni: "720p.360.mp4" Egyszerűen írjuk át a 360-at 720-ra, egy enter, és már nézhetjük is a HD verziót.

2016. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom a video teljes linkjét megszerezni?
2016. szept. 8. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!