Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vadi új Panasonic smart TV-n...

Vadi új Panasonic smart TV-n nem működik a web böngésző, vajon miért?

Figyelt kérdés
Működött egészen addig, amíg rá nem mentem a faceebookra. Ott 1-szer 2-szer lefagyott, mert nem bírta megnyitni az "üzeneteket". Aztán még a face oldalán voltam, amikor kitöröltem a Panasonic kezdőlapját. Azután kiléptem a netről és most hiába próbálok visszalépni a böngészővel, bejön egy szürke üres oldal, de viszont kurzor az nincs. Ezért beírni sem tudok a keresőjébe semmit. Hogy lehetne a kurzort újra visszacsalogatni? A többi netes alkalmazás működik, csak a böngésző nem, miért?
2016. aug. 11. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyári beállítások visszaállítását javaslom.
2016. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha visszaállítom a gyáribeállítást úgy működik egészen addig amíg ki nem kapcsolom a Tv-t, de amikor újra bekapcsolom, akkor megint az a baj, hogy nem tölti be a kezdőoldalt és kurzor sincs. De beszéltem a telekommal és visszavitetem. Ennyit a Panasonicról. Amúgy sajnálom, mert nagyon jó "kis" (50') Tv lenne..
2016. aug. 11. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!