Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért jó a 4k és szerintetek...

Miért jó a 4k és szerintetek a görbe tv jobb mind a sima egyenes?

Figyelt kérdés
Mindenki odavan érte de szerintem semmivel se jobb mint a fulHD.
2016. aug. 6. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb felbontás, közelebbről sem pixeles. Személy szerint engem pont nem érdekel a 4K, hiszen mit nézel abba? Nem igazán jelennek meg a filmek 4K-ban. A görbe TV miben jobb, azt nem tudom, a monitornál viszont jobb játékélményt nyújt, mintha nagyobb látószögű lenne
2016. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felesleges a 4K! A nem HD minőségű csatornák olyan kis felbontásúak, hogy meg sem közelítik a képernyő felbontását, így a kép nagyon elmosódik, egyszerűen nézhetetlen! Ha csak néhány éves filmek nézésére kell, akkor ok, de amúgy ha sima tévézéshez is, akkor Full HD-nál felesleges nagyobb felbontásút venni!

Az ívelt kijelzőnek viszont semmi ilyen hatása nincs, az mindössze ízlés dolga. Bár vannak akik úgy vélik, hogy íveltségével körbevesz, és olyan, mint ha benne lennél az adásban/filmben, lehet, hogy valami igaz belőle, nem tudom, de szerintem hülyeség, ha távolabbról nézed, akkor főleg semmi ilyesmi hatása nincs!

2016. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 4k tv nézésre halál fölösleges, a műsorok 85%-a sd (800×568) felbontásúak azt hiszem, ez pedíg még a HD-ready-hez is édes kevés. A HD műsor ritka. Ha van azok nagyja is majdnem mind csak 720p (ritkán 1080p) a 4K-hoz meg ez is édes kevés.

Jelenleg csak 720 és 1080p bluray filmeket lehet vásárolni, és lekalózkodni is. Egyedül játékra lehet használni, de ott is csak PC-n. Az ívelt tv meg nem jobb, csak elegánsabb, menőbb és korhűbb dizájnú.

2016. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval mindkettő PC-hez értelmes
2016. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 apababa ***** válasza:
Egyélöre a játékon kivűl home videózásra lehet használni egy 4K kamerával. Illetve lehet vele még menőzni a szomszéd elött.
2018. jan. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!