Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG digitális tunerrel ellátott...

LG digitális tunerrel ellátott TV-nken van adás, majd egyik pillanatról a másikra eltűnik és "nincs jel" felirat jelenik meg, de miért?

Figyelt kérdés
Lepke antennát használunk a szabadon fogható műsorok vételére és tévézés közben elmegy a jel, nincs adás. Újrahangolom és nem talál egy csatornát sem. Pedig előtte tökéletesen működik. Mi lehet a baj? Az antenna az adó irányába van állítva, a koax kábel új.

2016. júl. 4. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen a jel erősség és jelminőség?
2016. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A digitális TV-k kb. 25% jelszinttel tökéletes képet adnak.

Ugyanezt teszik 95% jelszintnél is.

Ott már van bőven tartalék

De 25%-nál nincs benne semmi tartalék!

Elég egy kis eső, vagy valami zavar, máris nem látsz semmit, csak a hibaüzenetet.

Megnézted, amikor éppen ment a jelszintet? Az én LG tv-men van ilyen menüpont. Többféle antennát és telepítési helyet próbáltam, amire jó lett.

.

2016. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem néztem jelszintet. Az a helyzet, hogy hónapokig tökéletesen működik, és egyszer csak gondolja magát és vacakodni kezd. Valamikor újrahangolom és akkor jó, de pár nap és újra nincs jel.
2016. júl. 5. 06:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelminőséget kell nézni LG TV-én az legyen legalábbb 60% felett, és ha ugral is nem veszed észre.
2016. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!