MMlyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam hogy, hogy veszek egy sony-t 20.000 Ft-ért vagy egy BEATS 55.000 Ft-ért. melyik éri meg

2016. jún. 19. 11:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért azt akartam írni, hogy melyik
2016. jún. 19. 11:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Sonyban már egy ideje nem bízom telefon szempontjából, viszont a másikat nem ismerem...
2016. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
beats
2016. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miről is van szó? Fejhallgatóról? Ha igen, akkor egyik sem. A Beats egy "világmárka", mint pl. a Nike. Az árnak nagy részét képzi a cég hírneve.

Hogy mit lenne érdemes venned azt így látatlanban lehetetlen megmondani. Tudni kellene, hogy milyen hangzást kedvelsz és az alapján választani. A legjobb lenne kipróbálni minél több terméket és úgy dönteni. Nekem pl. személyes kedvenceim között van több Audio-Technica illetve Sennheiser gyártmányú fejhallgató is.

2016. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Vezeték nélküli hangszórót akar, ott van a kérdés kulcsszavsi közt
2016. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!