Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek mi éri meg jobban?...

Szerintetek mi éri meg jobban? PS4 vagy a gépem felújítása? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van 150 ezer forintom, ebből tudnék venni

a) 500GB PS4, +1 kontroller, 2 játék

b) új processzor, alaplap, ram és egy vízhűtés (a többi része rendben van a gépnek)

c) új monitor és akkor maradna pénzem is



2016. jún. 9. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel akarsz játszani, mert ha olyan játékokkal amik csak gépen vannak nyílván nem ps4-et veszel akkor. De ha ps4-es játékokkal akarsz játszani akkor ps4 :D Egyébként én csak akkor vettem ps4-et mikor már felvolt újítva a gépem, de ez én vagyok :D
2016. jún. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a PC-t újítanám fel. 150 ezerből meg lehet csinálni egy új gépet is elég használhatóra, ha pedig csak felújításra kell, a monitor mellett is kijöhet akár, bár nem tudom milyen a jelenlegi konfigurációd és a monitorod, illetve milyet tervezel. Ráadásul a PC-t tudod játékot kívül mindenre használni.


PS4-et (és bármilyen másik konzolt) szerintem csak úgy éri meg venni, ha erős az exkluzív-kínálata, ami a jelenlegi generációnál nem igazán dívik. Jó, PS4-nél ott az Uncharted, de egy játékért nem konzoloznék.

2016. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!