Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógép vírus vagy elromlot...

Számítógép vírus vagy elromlott a gépem?

Figyelt kérdés
Néhány napja amikor bekapcsolom a gépem, felmegyek Youtube-ra, vagy akármit csinálok, a gépem egyszerûen befagy, és mindig kidob egy képet. Ez a kép mindig más színû és rajta csíkok vannak. Most nemhiszem, hogy vírus, mert sikerült csinálnom egy vírusírtást (utána persze rögtön befagyott). Gondoltam elküldöm szakértôhöz, de elôbb meg akartam kérdezni titeket, hátha valaki tud segíteni. Remélem tudtok megoldást a problémára.

2016. jún. 2. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
elsőre inkább azt mondanám, hogy vagy koszos a géped és így túlmelegszik, vagy vga hiba.
2016. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az valóban meglehet, hogy koszos. 2 év alatt egyszersem lett takarítva. :D
2016. jún. 2. 19:58
 3/8 Blibd válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz. A processzor hutot takaritsd ki, es nem art egy ujrapasztazas utana. Tulmelegszik, ezert kifagy. Ha huzamosabb ideig a kellonel forrob a procid, akkor a processzor melletti kondenzatorok is felpuffadnak, ekkor azok is tonkremennek. Azokat cserelni kell. (Mar ha asztali szamitogeprol van szo)
2016. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kitakarítottam a gépem, és most nem pontosan ugyanazt csinálja, de még mindig nem jó. Most azt csinálja, hogy egy idő után nem színesre, hanem simán feketére vált a kép, és zúg eléggé hangosan. Válasszam a szerelőt, vagy lehet még megoldás?
2016. jún. 2. 21:16
 5/8 Blibd válasza:

Mindenek ekott deritsd ki, hogy a procid hany fokos. Terheles nelkul kellene tipustol fuggoen 38-45 ℃ ot merni.

Youtube eseteben kb60℃. Ezt vagy egy programmal, vagy csak teddd a kezed a hutoracsra, es erzed ha forro. Ha forro, akkor valami nem koser nalla. Ha kipucoltad, es akkor is forro, vagy ha a proci forro, de a hutoborda nem, akkor nem adja at a bordanak a hot. Merd meg programmal a homersekletet, es aztan tobbet tudni.

2016. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szívesen megmérném, de mondom megnyitom a netet, vagy bármit, akkor egy idô után befagy. Tehát nemtudok letölteni olyan programot amivel le tudom mérni.
2016. jún. 3. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor hivj egy hozzáértő ismerőst, persze ne ingyen. #5 te pedig nézd át szintén a geped mert a youtube 60°c az nem normalis még kánikulában sem.
2016. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült gyorsan lemérni a proci hőmérsékletét, és még videó nézés közben se ment 45 fok fölé. Videónézés közben, természetesen megint befagyott. Úgyhogy azthiszem hívunk szerelőt.
2016. jún. 6. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!