Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan vírus mentesítsem a...

Brie Bella kérdése:

Hogyan vírus mentesítsem a gépem?!

Figyelt kérdés
Valaki segítene hogy hogyan vírus mentesítsem a gépem? 2-vírus van a gépembe és ezek karanténba vannak zárva de mégis lassú a gépem tőle...amikor csökentet módba tettem a gépem és a vírus írtót használtam vírus keresésre...csomó fájlt vagy programot írt ki ami fertőzött...de viszont csak egy vírus tudtam kitörölni a gépből a többit pedig nem találam...amugy windows 7-es és Eset Smart Security 8 vírus írtóm van..Szerintetek hogyan törölhetném ki a többi vírust a gépemből? hogyan kereshetném meg a többit mert az ijen dolgokhoz még amatőrnek sem mondhatnám magam

2015. aug. 17. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég rosszul hangzik! Még ha látszólag sikerülne is vírusmentesíteni a rendszert, én abban a rendszerben nem bíznék többé.

Személy szerint a teljes újratelepítést ajánlanám!

Javaslom, bízd meg vele valami ismerősödet, aki ért hozzá.


Esetleg megpróbálhatod előtte a Kaspersky Rescue Disc-et. Ez egy olyan vírusirtó eszköz, amelyet nem feltelepítened kell, hanem kiírnod CD-re, és bebootolnod róla. Tulajdonképpen egy CD-ről futó live Linux, beépített Kaspersky vírusirtóval. Ez az eszköz sok olyan esetben is tud segíteni, amikor a fertőzött rendszer alól futó vírusirtó már tehetetlen.

2015. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
az újratelepítés lenne a legjobb.az Eset mellé próbáld meg a malwarebytes-nevű progit feltelepíteni,az alapos munkát végez.
2015. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mint 2 felhasználónak a segítő válaszait és igen az újratelepítés lesz az egyetlen mód arra hogy vírus mentes legyen a számítógépem :) ja megy a zöld kéz :)
2015. aug. 17. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!