Mi lehet a baj? Vírus?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom amit a bátyám adott át amikor ő űjat vett. Űjra telepített rajta. Windows 7 ultimate van rajta...szóvalnagyon jól működött. Az egyik osztálytársam monda hogy játszunk minecrafttal ahhoz külön lekellett tölteni valamit. Azóta lassú,nem tölti be a dolgokat de használható volt. Ma már bem csatlakozik az internethez se. Mármint egyik pillanatban van aztán nincs aztán nem is csatlakozik(invutelesek vagyunk)Tegnap nagy vihar vokt...mondjuk ez lehet lényegtelen mivel telón jó...bár nèha itt is elmegy..,kèrlek swgítsetek valahogy...nek vagyok nagy számítógèpes zseni

2015. júl. 26. 14:37
 1/3 anonim válasza:

Szedd le az Avast Free verziojat.

Futtas rajta egy virus kreso vizsgalatot, ha talalt akkor torold.

Ha kesz, es nincs semmi virus, akkor majd mondom a tobbit.

2015. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Gondolom, amikor föltettétek azt a ( sz*rt, írtam majdnem ) játékot, egy jó pár kéretlen alkalmazást is föltelepítettetek vele együtt.

Nézz szét a telepített programok között, és távolítsd el azokat, amelyekre nincs szükséged.

( Csak tipp, mert már láttam ilyet is Linkey és más Aztek Media alkalmazások, de lehet más is. )

Futtasd le az AdwCleaner programot.

2015. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na szóval az van,hogy mindent letöröltem ami nem kellett. Mindent!!! De most nem csatlakozik a gép az internetünkhöz...próbáltunk mindent de nm tudom mi van vele...
2015. júl. 27. 00:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!