Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Betelt a memória a C: meghajtó...

Betelt a memória a C: meghajtón, miközben kb. semmit nem találok rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány programot nem lehet használni, amiért "tele"van, ezért szeretnék tenni ellene valamit, de fogalmam sincs, mi foglalja a helyet. mikor rákeresek, hogy méret:hatalmas meg méret:óriási, csak ilyen alap beállítási dolgokat mutat, amiket nem is én raktam rá. Ráadásul a média (zene. videó) fájlokat mind letöröltem róla (a lomtárból is), mégis alig van rajta hely. Ráadásul tegnap mikor letöröltem egy csomó dolgot még 500MB szabad helyet mutatott, azóta semmit nem raktam rá, és már csak 151MB-ot mutat. mi lehet az oka? valami vírus?

2015. máj. 1. 10:57
 1/2 belapus ***** válasza:

Sok helyet foglalhatnak el a rendszer visszaállítási pontok, egyes programok ( pl. játékok ) mentései, esetleg frissült az operációs rendszer.

Egy merevlemezed van és az egész a C meghajtó ?

Megoldás: a fölösleges programok eltávolítása vagy egy második HDD beszerzése.

Legalább annyi helyet érdemes lenne fölszabadítani, hogy a CCleanert telepíteni lehessen.Alapbeállításon is sok helyet tud felszabadítani.

2015. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, D: és E: is van a gépemen, csakhogy folyton kiírogatja, hogy a C: megtelt, meg néha képeket se tudok megnézni miatta...
2015. máj. 4. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!