Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 150-200 ezer Ft körül lehet...

150-200 ezer Ft körül lehet használható digitális zongorát venni, akár használtan?

Figyelt kérdés

Még régebben jártam zeneiskolába és zongoráztam jópár évig, egy időben abbahagytam. Most néha megint megjött hozzá a kedvem.

Pianínóm van, és az az igazság, hogy leginkább azért nem zongorázok, mert nem szeretem hogy más is hallja és ezért nem is csináltam inkább.

Én valami hasonlóra gondoltam, pedálokkal, amit lehet fejhallgatóval is használni. Mennyire adná vissza az érzést a billentyűleütés? Az lenne a legfontosabb hogy egy igazi zongora kalapácsleütését érezzem, és ne olyan legyen mint egy szintetizátor.

[link]


2016. máj. 25. 14:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!