OPTIBOX HDCX Terrestrial földi digitális vevő használható manapság?

Figyelt kérdés
Lehet , hogy vetem egy papír súlyt :( nagyon olcsón kaptam kiárusításon egy ilyen készüléket több mint két éve . A napokban beüzemeltem a nagyszülőknél de az alábbiakat tapasztaltam : Nem találta a Tv2 , Rtl -t ,, a maradék csatorna képe nagyon szép de nincsen hang ! Vagy a szoftverét lehetne frissíteni mert az talán 2005-ös . Érdemes időt szentelni rá vagy kuka . Köszönöm!

#OPTIBOX
2013. szept. 7. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A szoftvert frissíteni kell, mert nem ismeri az AAC hangot. Ha az interneten megtalálod a megfelelő szoftvert, akkor miután feltöltötted, tudod használni. Kérdés, hogy hol találod meg egy ilyen régebbi készülék szoftvereit.


Ha az Euronews képpel jön, de hangja nincs, akkor a TV2 és az RTL Klub vételéhez az antennán kell állítani, mert a sugárzási paraméterek e csatornák esetében azonosak, csak más frekvencián érhetők el.

2013. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Bejön a 7 adóból 5 szépen csak a hang helyett "géppuska ropogás" hallatszik .

Sikerült leszednem a programokat , megpróbálom frissíteni . Csak kell vennem egy Null modem kábel mert pont ilyenkor nincsen meg :) Kíváncsi vagyok sikerül e :)

2013. szept. 8. 13:34
 3/4 A kérdező kommentje:

A frissítés sikerült de a készülék ugyan olyan !

Idézet:

„Az Optibox HDCX Terrestrial készülék 2009 júliusi szoftvere biztosítja, a MinDig TV szolgáltatás zavartalan működését (van az RTL-en és a TV2-őn hang, valamint működnek a rádiók)”

Ugyan olyan használhatatlan ,, marad a EU kuka :))

2013. szept. 15. 14:01
 4/4 A kérdező kommentje:
OPTIBOX HDCX Terrestrial földi digitális vevő használhatóvá tétele ! Ha valaki ugyanebben a cipőben járt annak a szoftver frissítés segít 2009-es , a "piros" Lang gomb kap választható plusz funkciókat , amin már csatornánként lehet hangot állítani "magyar, magyar ac3, ismeretlen" :)
2013. okt. 1. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!