Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek talán elromlott?...

DennisMourey kérdése:

Mit tegyek talán elromlott? GTX 650

Figyelt kérdés
Helló akinek van ilyen vidikarija vagy hasonló történt az irjon :) Nos hát megvettem egy alig használt Asus Gtx 650 videòkártyát a gépembe ma megjött beraktam ment minden átraktam az öcsém gépébe próbábol {nekem 6 magos prici 750 w os táp } amibe volt egy 450 wattos Intex táp nem működött ezèrt visza szereltem de azóta bindul a gép de nem ad képet... valaki tudna segíteni mi lehet a probléma ? ELŐRE IS KÖSZI

2016. febr. 22. 19:05
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Intex 450 nel lehetseges hogy megolte a vga t


mivel eddig jo volt most meg nem ezert majdbem biztosra veheted


nem sok mindent tehetsz mar vele szerintem, de szerviz tud valamit mondani rola


ocsed gepebe meg kellene egy normalis tap foleg ha kesobb is vga t tervezne (amire tapcsati kell, de ha nem akkor is) illetve pusztan lehet alaplapot is elobb utobb megoli vagy mast

2016. febr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben kösz szépen :)
2016. febr. 23. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!