Hány wattos tápot vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 275 W os tápom,nem értek igen jól a gépekhez,de valami azt súgja ez nem lessz elég, mekkorát vegyek?Használtan szeretném vásárolni!!


Videókártya:Gigabyte GT730 2GB GDDR3 128bit.

Processzor:Intel Pentium G3460 3.5Ghz.



2016. febr. 16. 18:18
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Hát nagyot szívtam akkor evvel,de ha visszavonom a pénzt ugye visszadják?És lehet úgy hogy az fizessen aki ki is hozta?


És még egy dolog?jó visszaakarom küldeni,de a youtubon néztem ,hogy evvel a gta5 is meg ilyenek is elmennek,akkor hogy?

Pl. Gta5 with gt730 2Gb

2016. febr. 18. 13:38
 22/37 anonim ***** válasza:
Integrált videovezérlővel is elmegy a gta5, csak nem mindegy, hogy mennyire és mennyiért.
2016. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

De egyeseknek h megy lagg nélkűl is evvel a videókártyával,ha a többség itt szidja a kártyát?

Amugy deladtam a kérelmet az oldalon h nem kell a kártya és vigyék vissza,de amig nem lesz más kártyám a G3460 cpu ba integráltal tudok SA-MP ozni lagg nélkűl?

2016. febr. 18. 18:33
 24/37 anonim ***** válasza:

Ha dualchannelbe van kötve a ram, akkor minden gond nélkül.


"De egyeseknek h megy lagg nélkűl is evvel a videókártyával,ha a többség itt szidja a kártyát?"


Azt hiszem még mindig nem érted, hogy mi a baj. De ennél érthetőbben nem tudom leírni, úgyhogy nem is fogom.

2016. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Ezért nem értek a gépekhez...


Én megmondom.mit értettem az összes topic alatt: van ez a videókártyám,ami szerintetek nagyon rossz.

Mert sokat fogyaszt,ezért a tápnak sem jó,de azon kívűl sem a legjobb mert,és itt a pont,gőzöm sincs miért olyan rossz ez a videókártya azon kívűl hogy sokat fogyaszt.


-dualchannel: ezalatt azt kell értenem ,hogy pl az én alaplapomba 2 kártya jár a memória ram ból,és ha kindkettőbe raknék,akkor van dualchannelre kötve?

Elnézést hogy ennyire érthetetlen vagyok,de szeretném ha lenne halvány fogalmam legalább azokról amit veszek.

2016. febr. 18. 18:58
 26/37 anonim ***** válasza:

A dualchannel a ramokra vonatkozik, mert integrált videovezérlő a vramot a rendszermemóriából szerzi (magyarul a ramból). Nem, a kártya nem fogyaszt sokat és nem az a baj. De akkor most összefoglalom, hogy mi a baj az egész szituációval:


-A GT730 nem ár/érték arányos.

-A tápegység veszélyes.


Ennyi.

2016. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Na ha nem vagyok hülye,ezt értettem meg:

GT730 Megvásárlásával azt a hibát követtem el ,hogy amennyit a kártya teljesít ,pénzben nem éri meg,ugye?

Na szóval ezt kellene tegyem ,nem?

Ha visszakapom a pénzem akkor vegyek rá egy megbízható márkától egy jó tápot,majd gyüjtsek egy jó kártyára ami a pénzért meg is szolgál arányosan,nem?

2016. febr. 18. 21:30
 28/37 anonim ***** válasza:
Először vegyél egy jó tápot,utána pedig ha marad pénz nézz használtan egy HD7770/7790-et.
2016. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Amugy nem is írtam még ,hogy mire szeretném a gépemet használni.

Nekem a gép nem a 2015 ös menő jatékokra kell,nincsenek ekkora nagy szükségleteim, a gta4 hez hasonló játékok ha mennének lagg nélkűl,ez nekem bőven elég. Tehát milyen videókártya kell nekem?

És erre nagyon szeretnék választ:gta sa (samp)menni fog a gépen egyenlőre kártya nélkűl lagg nélkűl,amugy 4 giga ram om van.

2016. febr. 18. 21:41
 30/37 A kérdező kommentje:
Ha vennék egy radeon r250x 2gb-t ez nekem elég volna ,nem gta4 meg euro truck s 2 höz hasonló gépigényű játékokhoz?
2016. febr. 19. 22:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!