Hány wattos tápot vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 275 W os tápom,nem értek igen jól a gépekhez,de valami azt súgja ez nem lessz elég, mekkorát vegyek?Használtan szeretném vásárolni!!


Videókártya:Gigabyte GT730 2GB GDDR3 128bit.

Processzor:Intel Pentium G3460 3.5Ghz.



2016. febr. 16. 18:18
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Volnék hajlandó többet kölzeni,csak a helyzet hogy nincs miből.És most majd elönt az agyvérzés hogy kidobáltam a pénzt a dolgokra ,és használni sem tudom akkor evvel a táppal.
2016. febr. 16. 19:51
 12/37 A kérdező kommentje:

Exszerűn nincs rá pénzem.

A vidikari nlkűl átmenetileg használható a jelenlegi tápehységem?

2016. febr. 16. 20:33
 13/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

A-Line (ALINE) PX 300/350/400/450/500


et talaltam csak


jo lenne foto a tapodrol vagy agkiosztasat leirhatnad


amenyid van annyiert talan rosszabbat is kapsz mint a tied


mindegy hogy 730 t beteszed e e vagy sem


ha dual chanel ramod van akkor annyira mindegy hogy garafikus teljesitmeny is nelkule kb. annyi mint vele


szoval ha tudatos vasarlo lettel volna 730 aran tapegyseget veszel


de hat kesobb kerdeznek altalaban...

2016. febr. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

300 as 228W ot tud 12V n

350 es 300W ot

elmelmeletben


szoval ha 275W veletlen 12V ra vonatkozna akkor sem ezek kozul valo lehet

2016. febr. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Én beteszem vidikari nélkül , hisz nem lehet annyira fos mind állítjátok az Istenért már, használtam...

Átmenetileg csak ez van, ha nem jó akor is max csak a gép indul újra.

2016. febr. 17. 14:31
 16/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#15 erre inkabb nem mondok semmit


ellenben azt mar reg leirtam sokszor hogy rakotheted gepet


730 is akar, de sok ertelme nincs, nem a tap miatt hanem mert annyit nyujt kb, mint a proci beli IGP, vagyis felesleges penzkidobas!! volt


de neked biztos sok a penzed (kb.1400FT on mar par csokit lehet venni)


Szia

2016. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
És akkor most szerinted mit csináljak evvel a videókártyával,mert már megrendeltem,és nincs sok pénzem.
2016. febr. 17. 22:11
 18/37 anonim ***** válasza:

Akkor mondd vissza, mert ennek a kártyának semmi értelme.


Nézzük mit mond a profi (Nem erről a kártyáról beszél, de hogy legyen összehasonlítási alapod, az r7 240 kb ~50%-kal több fpst ad de hasonló áron). Nézd végig:


https://www.youtube.com/watch?v=sph6cjJeRdI



Szóval adott a probléma: van egy baromira fos kártyád (gt730/r7 240), Magyarországban lejre átszámítva 400 lejért. Képtelen vagy kifizetni +60 lejt r7 260x-re, hogy ne 4 fpsed legyen a legújabb játékok alatt, hanem 30. Mivel ez már viszonylag régi videó, sokkal drasztikusabb különbségekre kell számítanod most. Számolgathatod az arányokat.


Röviden: az a probléma, hogy a te kártyád BAROMIRA nem ár/érték arányos és ha már olyan csóró vagy, hogy képtelen vagy egy normális minőségű tápot, akkor jó lenne, ha okosan osztanád be a kevés pénzt, amid van, és nem ilyen értelmetlen hülyeségeket vásárolnál, mint a GT730. Remélem amikor olvasod ezt az üzenetet, még tudsz szólni, hogy nem lesz jó.


A tápegységre meg azt mondom: ilyen alap konfigurációnál tökmindegy, a konfiguráció elég keveset fogyaszt ahhoz, hogy ne legyen probléma. Ha probléma lesz, az nem probléma, mert a konfiguráció amúgy sem ér sokat.

2016. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

nos akkor először 400-60=340/Én a vidikarit 290 ért vettem,de nem ez a lényehes.


Másodszor ,hidd el nem így/ilyen hülyén költekeztmem volna ha értenék a gépekhez.


Harmadszor hogy érted az hogy ha táp problémás lenne akkir sem lenne probléma ,mert ez a config nem ér sokat?

Lehet higy egyeseknek ez az összeg semmiség,de más minden centtel számolnia kell.

És hát igen elég csalódott vagyok,hogy előbbi válaszoló olyant írt hogy ennél a kártyánál kb többet ér az integrált is , hát na :/ remélem visszaveszik.

2016. febr. 18. 00:11
 20/37 anonim ***** válasza:
#19 Legközelebb kérdezz! vásárlás előtt! Prohardveren, gyakorin, román oldalon, akárhol!
2016. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!