Szobai erősítő?

Figyelt kérdés
Milyen szobai erősítőt vegyek ami meghajt 300 watt körüli mélyládát , de nem skytec és társai gagyi vmi de azért nem is megyek falnak az árától :D

2016. febr. 13. 16:40
 1/6 Zzzoli ***** válasza:
A "szobai" erősítők nem hajtanak mélyládát, mivel vagy stereók, vagy többcsatornásak. Egy házimozi erősítő mélycsatorna kimenete csak vonali, aktív mélyláda kell hozzá.
2016. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző, házimozi erősítő sub kimenetére nem lehet ráakasztani egy sztereó szobai gépet, amivel hajtasz egy vagy 2 mélyládát, vagy egy 2 tekercses mélyládát? :D


Kérdező, mi az az ár amitől nem mész falnak? Pontosan milyen mélyládát hajtanál meg vele, és mivel kötnéd össze az erősítőt?

2016. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zzzoli ***** válasza:
De igen, azt is lehet hogy a házimozi erősítő sub kimenetére ráakasztasz egy rég sztereó erősítőt, vagy összedobsz egyet.
2016. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy Kenwood házimozi erősítő mély kimenetére akarnám kötni. Hát olyan 40 ezer körüli árat adnék az erősítőért.

Néztem profibbak elég drágák 100 ezer felettiek. Egy ilyen mélynyomóra gondoltam: [link]

2016. febr. 15. 19:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Aktív mélyládán nem gondolkoztam nem hiszem hogy olyan teljesítménye lenne amilyenre én gondoltam.
2016. febr. 15. 19:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy van jobb mélynyomó ilyen árkategóriában ? [link]
2016. febr. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!