Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dvd-lejátszót régi típusú...

Dvd-lejátszót régi típusú tv-hez szeretnék csatlakoztatni, RCA kábellel, de úgy, hogy a hangért egy külön 2.1-es hangfal feleljen. Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Próbáltam hogy a sárga részét az RCA kábelnek a tv-be dugom, a piros meg a fehér pedig a hangfalba ment, de nem adott képet, csak hangot.

2016. febr. 1. 17:44
 1/4 Szirty ***** válasza:
Talán tisztázni kellene, hogy milyen bemenetek vannak a TV készüléken és milyen kimenetek a DVD lejátszón.
2016. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk a tv-t át is kell váltani A/V-re, különben nem lesz kép.
2016. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rca és scart bemenet van a tv-n, rca a hangfalon, és rca meg scart kimenet van a dvd-n. De elég egyértelmű hogy régi tv-n nem igazán van más csatlakozó. Egyébként meg írtam is hogy rca kábelt kell használnom. Av-re átkapcsoltam, köszönöm a hasznos tippet.
2016. febr. 2. 19:16
 4/4 Szirty ***** válasza:

"De elég egyértelmű hogy régi tv-n nem igazán van más csatlakozó."


Egyértelmű? Neked, mert te tudod miről írsz. Meg aztán kinek mit jelent az hogy "régi"? :-)


"Egyébként meg írtam is hogy rca kábelt kell használnom."


Hát igen, de nevezhetjük "RCA kábelnek" az audio kábelt is, vagy azt amelyiknek az egyik vége RCA a másik meg SCART, stb.


Esetleg próbáld ki SCART-SCART kábellel is...

2016. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!