Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy szubwoofer erősítőjéhez...

Egy szubwoofer erősítőjéhez bármilyen végfokot lehet használni vagy van direk csak mélynyomóhoz végfok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 22:54
 1/3 anonim válasza:

Ha van a subwoofernek erősítője akkor minek végfok?

Egyébként bármilyen végfokkal meghajthatod, kell benne lenni hangváltónak. Ha nincs, akkor kell egy aktív váltó a végfok elé és az levágja a nem oda való tartományokat :)

2016. jan. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hali!

Köszi a segítséget, igen valóban rosszul van megfogalamazva, én építem hozzá az erősítőt

2016. jan. 27. 06:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy a harmadik lehetőség, hogy sehol semmilyen hangváltó nincs, mert szub kimenetről hajtod. Nekem így van a házimozi erősítőmre is, és pc-re is kötve. Mindkettőnek van szub kimenete, így feleslegesnek éreztem egy külön alul áteresztő szűrő megépítését.
2016. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!