Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szabadon használható lézer...

Szabadon használható lézer pointer-t honnan lehet szerezi?

Figyelt kérdés
Az egyik haveromnál láttam ilyen lézer pointer-t, egyből megtetszett, ugyanis nekem volt ilyen lézerfény elemlámpán, néha elszórakoztam vele. Utánanéztem, és kiderült, hogy üzletben sehol nem lehet ilyet kapni, mert illegális, veszélyes. És azt is néztem, hogy különböző teljesítményűek vannak. (5, 50, 100, 200 mW). És azt olvastam, hogy az 1mW feletti, tehát mindegyik amit írnak illegális. De akkor melyik az, aminek nincsenek veszélyei? Mert ha egy egyszerű elemlámpába is raknak, azt gondolom nem ilyen nagy teljesítményű, nem veszélyes. De olyat hol lehet kapni?
2016. jan. 19. 16:45
 1/7 Trafó1 ***** válasza:
Neten kapsz, vatera, jófogás ebay stb, a watoknak ne dőlj be, sok az átverés , zöld látszik a legjobban, ha jót sikerül venned ami ugye nem legális a lufit is kilőheted vele.pl.: [link]
2016. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trafó1 ***** válasza:
2016. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trafó1 ***** válasza:
2016. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trafó1 ***** válasza:
Gyengével ne foglalkozz.
2016. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nincs olyan sehol, amit egyszerűen, boltból belehet szerezi?
2016. jan. 19. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Kínai bolt vagy piac. Budapesten pl. Kőbányai út.
2016. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az nem bezárt? De mindegy akkor, máshol is van biztos.
2016. jan. 21. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!