Zöld Lézer Éget?

Figyelt kérdés
Vettem egy zöld lézert 500mw de netten láttam hogy mások simán égetnek 100mw-vel is már na én ezzel nem tudok de olyant hallottam hogy csak azért mert 2 elem van benne és az 3V és hogy 3.7V kell neki valahogy teremteni és hogy akkor már fog ez is égetni, erősnek jó erős és messzire is világit . Ja és mielőtt valaki belém kötne teljesen kezdő vagyok e téren?

2013. ápr. 18. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A kinai lezerek gagyik .. En is vettem mar oln 100mW osnak irt zold dpss lezert,amit teljesitmenymerore teve 9mW koruli teljesitmenyt produkalt. 200mW marnkb eleg egy lufi kidurrantasahoz, gyufa meggyujtasahoz viszonylag kozelrol ,500mW az egeteshez eleg keves - esetleg ha fokuszalod - ezesetben a lezer szine mindegy, de a legmagyobb teljesitmenyt altalaban IR tartomanyban tudjak elerni a lezerek . Ha egetni akarsz vele,akkor vedd ki a kristalyt es csak a pumpalodiodat hagyd meg
2013. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ én is valami ilyenre gondoltam hogy valahogy átalakitani kellene és ha megcsinálom azt ami irtál akkor nem éget el a lézer vagy valami benne?
2013. ápr. 18. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
küldenél egy linket a lézerről én is venni akarok eggyet
2016. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!