Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Cardboard szemüveggel lehet...

Cardboard szemüveggel lehet Ps4-en játszani bármilyen játékot, ha van Sony okostelefonom?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes a a kérdés, viszont nekem is utána kellett nézni, mi is ez a szemüveg. Most ide teszem a képét, ha más ide tévedne, akkor egyből lássa miről van szó, hátha lesz akkor valami ötlete rá.


[link]

2016. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, mivel leszedtem azt az alkalmazást, meg gondoltam, hogy veszek olyan papír szemüveget. Megkérdezem egyik kocka haveromat és azt mondta, hogy lehetséges. Ha van olyan kiegészítő alkalmazás persze. Az egész képet kell átalakítania nem csak a Google Earth-ot. Igaz Ps4-en sincsen, de be szeretnék szerezni egyet...... Hát és k.fa..a lenne úgy játszani, hogy nem zavar más fény vagy hasonló sz.rságok.
2016. jan. 4. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel olyan lenne, mint a virtuál reality VR sisakok.

[link]

2016. jan. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak sokkal olcsóbb
2016. jan. 5. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
..ami bizony nagyon nem mindegy. :)
2016. jan. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!