Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb tv gyártó Sony...

Melyik a jobb tv gyártó Sony vagy a Panasonic? Milyen tv tudnátok ajánlani 150e ft környékén?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 10 éve teszed fel ezt a kérdést, elgondolkodok rajta, de most mindenkinél Samsungot meg LG-t látok, elvétve Philips-et.
2016. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyilván azokat látod, mert azok az olcsóbbak, ezért mindenki azt veszi.

A Sony szinte minden esetben, illetve minden téren drágább, nyilván, a minősége is jobb.

A Panasonicot nem nagyon ismerem, de annyit így ismerősi körből hallottam, hogy a supportjuk valami borzalmas. Ezt a Sonynál (ÉN) nem tapasztaltam, ott minden rendben volt.

2016. jan. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ennyiért ne várj csodát. Ilyen kategóriában egyik gyártótól se fogsz olyat kapni, amitől elképedsz.
2016. jan. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És 150 ezer ft ért milyen tv ajánlanátok?
2016. jan. 3. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem, azzal jössz ki legjobban ezért az árért.
2016. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem Panasonic van, mondjuk nem ebben az árkategóriában. Röviden szólva tökéletes.

Előtte Sony volt 10 napig. Képe szép volt, de az android rendszer valami borzalmas volt rajta.

2016. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mzoleeka válasza:
Panasonicot azért nem nagyon láttok, mert főleg Amerikának gyárt. Mellesleg az összes óriás panel tőle származik. Az ő tv-jük lett a tavalyi olimpiai győztes. Én nemrég vettem egy viera cs630-at, tökéletes!!! 3d, smart, stb..... 150 000 ft
2016. jan. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!