Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsonyra szeretnék venni...

Karácsonyra szeretnék venni vagy xbox-one-t vagy pedig playstastion4-et, viszont nem tudom eldönteni melyiket érdemesebb megvennem (? ).

Figyelt kérdés
Ahogy a teszteket nézegettem viszonylag egy szinten vannak tudásban, azonban a személyes véleményekre is kíváncsi vagyok.

2015. dec. 12. 23:54
 1/6 anonim válasza:
Nekem xbox 1em van és megvagyok vele elégedve,sőt az egyik legjobb konzolnak tartom de sajnos a goldot fizetni kell hogy MINDENÉT kihasználhasd bár a ps4ről nem tudok nyilatkozni az Xbox 1et ajánlom de ez akár személyfüggő os lehet
2015. dec. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
XBox 360 es ps3 kozul mindenmkeppen az XBoxot mondtam volna, de az XBox1 es ps4 kozott mar nehezebb a dontes. En mind a kettot probaltam, es a ps4 op rendszere, es egyszerusege jobban megfogott. Ugyanakkor ha fokeppen Just Dance-re meg ilyen party jatekokra szeretnel koncentralni, akkor mindenkeppen az XBox 1-et ajanlom :).
2015. dec. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JulesM111 ***** válasza:

Ohh, kedves kérdező!


Majdnem a tyúk vs. tojás örök kérdése ez ;)

Egyszerűsítsünk: Ha cimboráidnak PS4 van, te ist ezt vegyél. Ha a PS4 exkluzív játékok tetszenek, PS4-et vegyél, ha az X1-é, X1-et vegyél.

Ha mindegy, akkor vegyél elő egy 200-ast, dobd fel, fej esetén X1, írás PS4.

De mielőtt feldobod azt a pénzt fáradj el valakihez, vagy egy boltba és nézd meg mindkét konzolt, nyomkodd el fél órát mindegyiket, alán segít a döntésben.

2015. dec. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az infókat mindenkinek:)
2015. dec. 13. 12:00
 5/6 Gazsi W válasza:

En az xboxot ajnlom jobban de a fe dontesed ha kisebb a jezed akkor ps4 ha nagyobb akk xbox one.

A Wii U a best.

2015. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez az orokos hulye kerdes , tok mindegy nagy kezem van de idegesito hogy a 2 ujjam 2 fele al faj is ... egyebkent ps4 sonnynak sokkal jobb studioi vannak, rockstarral is ossze allt teat mostmar jobb rajt a gta, meg xboxon felment a gold ara mediaban 21 ezer volt mig a ps plusz csak 16
2015. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!