Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mágnesszalagról lehet másra...

Mágnesszalagról lehet másra másolni?

Figyelt kérdés
Na,a lényeg az hogy van egy "rongyosra" hallgatott magnókazim. (Aki tudja mi ez az érti aki meg nem az nézzen utána).Szval az az én gondom, hogy nem tudom hogy át lehet-e másoltatni CD-re vagy másra, hogy megmaradjon. Mivel a számok címét nem tudom csak az előadót és utána nézve marha drága árért árulnak ilyet(Gigi D'Agostino). A lényeg hogy át lehet-e mágnesszalagról másolni másra?

2015. dec. 12. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A számítógépedre rákötöd a magnót és a gépre rögzíted.

Gépről már oda másolod ahova akarod.

A hangkártya LINE IN bemenetére kötöd a magnó hang kimenetelét(line out, hangszóró kimenet) és egy rögzítő program segítségével felveszed a kazettákat.


Esetleg veszel digitalizáló kártyát pár ezerért már kapsz.

Utóbbival videó kazettákat is digitalizálhatsz.

2015. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem tudod megoldani, a Westend-ben van az Emlékmentő digitalizáló stúdió, ők pont ezzel foglalkoznak.
2015. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. dec. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!