Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom Outlookba másolni...

Hogyan tudom Outlookba másolni a freemailes címem leveleit, névjegyeit? Levelet tudok küldeni vele, de beérkező levelek stb. nem jönnek be, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Sikerült a szükséges adatokat beírni, levelet is tudok már küldeni Outlookon keresztül, csak az a gond, hogy nem jeleníti meg a freemailbe korábban érkezett leveleket, és a névjegyeket sem. Mit lehet tenni? Hogyan tudom importálni ezeket?

2015. dec. 2. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj beállítani az outlookban imap kilenst, az szinkronizálja a mappákat (fingom sincs, hogy a freemail szolgáltat-e imapot)
2015. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a Freemail nem kezeli IMAP-ban a levelezést, így ezzel a módszerrel nem lehet a régi leveleket Outlookban olvasni. Elvileg van egy olyan lehetőség a Freemailben, hogy a kijelölt leveleket csomagban letöltheted, majd kibontod, és meg tudod nézni. Nekem ez nem teljesen százas, mert erre a fiókomra csak reklámok jönnek, így a képek nem a levél lapján láthatók, hanem mellékletben. Ráadásul azon kívül, hogy meg tudod nézni a levelet, nem tudod az Outlookba másolni. Legalábbis nekem nem sikerült. Az újakat egy átirányítással egy másik címre el tudod küldeni, vagy az Outlookban olyan beállítással tudod letölteni, hogy a levelek a szerveren maradjanak. Ha kevés megőrzendő leveled van, egyenként elküldheted magadnak egy másik címre, de ez eléggé macerás, időigényes. A címlistát sajnos nem tudod átemelni.
2015. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!