Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gitárhoz értőket szeretnék...

Gitárhoz értőket szeretnék kérdezni?!

Figyelt kérdés
Először is bocsi ha rossz kategóriába írom a kérdést de nem találtam az igazán megfelelőt. Szóval kinéztem magamnak egy Ibanez GRX70QA-TBB gitárt. Nemrég vásároltam egy Fender champion 40 erősítőt. Erről a gitárról szertnék kérdezni hogy mennyire ajánlanátok ezt. Rockos hangzást szeretnék vele elérni. Kinéztem egy másikat is ez valamivel olcsóbb ez egy Cort x-1. Meg tudnátok mondani hogy jobb-e ennél ez az Ibanez amit írtam? És hogy mennyire elérhető ezekkel a rockos hangzás? Köszönöm a válaszokat előre is:)

2015. nov. 10. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy regebbi Ibanez GRX-em van de teljesen megvagyok elegedve vele a Cort x1-et probaltam (haveromnak az van) de szerintem eleg gyenge az Ibanez mellett...
2015. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!