Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek hogy ne fagyjon le...

Ledzep kérdése:

Mit tegyek hogy ne fagyjon le a gépem?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy ha elindítok egy játékot azonnal lefagy a gép mihelyst betölt és újraindul.

csináltam memtestet és vinyótesztet, egyik se hibás....habár csak 1 giga van a gépemben, és az is a 667 mhz helyett 260 mhz-n fut

a proci elméletileg jó

a videókártya lehet még szerintem a gond

de teljesen tanácstalan vagyok

sajnos nincs most cserélni pénzem,ezért várom a tanácsokat mit tudok tenni a gépemmel

előre is köszi


2010. márc. 18. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Táp? Melegedés?
2010. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

vagy a játék inkomapatibilis az oprendszerrel - 32-62 bites, régi játék - új oprendszer, új játék - régi oprendszer, stb, vagy hardware hiba.


A hardware hiba nyílván nagyobb megterhelésnél jön elő, kvázi vagy proci hiba (nekem már volt ilyen, hasonló tünetekkel - ne kérdezd hogy lehet), vagy a tápban durrant el valami. Így első körben ennyi, lehet más a gond, csak ezek tűnnek nekem valószínűnek.

Üdv! Sok sikert!:)

2010. márc. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ventillátorok nem szorultak meg? Nem porosodott el a gép belseje? (Táp, processzor hűtő, video kari hűtője.)

Nincs esetleg túl tuningolva a géped?

Nekem le van véve pl. a gép oldala, mert ha fent van hamar túlmelegszik a proci, és lefagy a gép (persze hogy játék közben. :-)) )

2010. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ThodEE GoD ***** válasza:
Határozottan a takarítás hiányára szavazok, régebbi táp esetén azt is kilehetne takarítani, de tuti H nem rendszer kompatibilitás hiba, mert azért nemindul újra.
2010. márc. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát a proci a hunyó elméletben lehet valami, mert amikor csak bekapcsolom a gépet és semmi nem fut, max egy utorrent, akkor is 60%-on pörög a proci.....

és tényleg nagyobb terhelésnél fagy le és indul újra....

max addig eljutok hogy beadja az egységeket és azonnal újraindul mielőtt bármit csinálnék.....

egyébként amd x2 4200 athlon procim van...

2010. márc. 19. 23:51
 6/8 A kérdező kommentje:
a probléma oka a videókártya memória volt rossz..
2010. ápr. 20. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
hát attól függ milyen játékot akarsz elindítani:D ha egy cod 6-ot, vagy egy gta iv-t, akkor még normális hogy lefagy:) de amúgy 1 giga RAM-al, már a kb. 1-2-3 éve kijött játékok töredét tudod elindítani! mindegyik már többet igényel. de még lehet hunyó ott a proci, vidikari is...
2010. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
huppsz a válaszom kissé megkésettxD
2010. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!