Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti vennétek az elektro outlett...

Ti vennétek az elektro outlettől Tv-t?

Figyelt kérdés
Nincs benne nagy rizikó? Rejtett sérülés? Teszem azt bemutató darabként valamelyik üzletben ahonnan idehozták, 1 éven át ment napi 12 órát?

2015. nov. 2. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem a rizikó miatt.

Nem vetted észre, hogy ami régen diszkont Volt az ma outlet.

A buta fogyasztói társadalomnak mindig kellenek olyan címszavak, amire kattan a "megkellvennem" relé.

Régen a diszkont szóval cseszték át az embereket, most az outlettel.

Sokszor mebentem szétnézni ruhaügyben egy-egy outletbe, és kb. annyiba kerültek a dolgok mint máshol.

2015. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha körbenéz az ember, lehet találni náluk jóval olcsóbb készülékeket mint a 4-5 nagy bolthálózatnál. Az ilyen kis webshopoktól, meg esetleg Pesten egy üzlettel rendelkező cégektől nem vennék. Nem bízom bennük. Szóval összehasonlítva az outlet árait még mindig olcsóbb mint a MM, edigital vagy euronics.
2015. nov. 2. 09:40
 3/7 belapus ***** válasza:

Rejtett sérülés bármelyik áruházban értékesített termékben előfordulhat.

Az Elektro outletben - ahogy az ismertetőjükben is írják - sok szállítási-, esztétikai sérült, tartozék hiányos illetve kifutó vagy itthon egyébként nem forgalmazott termékeket árusítanak.

Én szállítási sérült mélyhűtőt vásároltam tőlük, 5 éve tökéletesen működik.

Ugyanúgy garanciát ( akár kiterjesztett is ) vállalnak, mint más üzletek.

2015. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi mosogatógépet vettünk ebből a boltból 3 éve.

Szintén szállítássérült. Az oldalán van egy horpadás, de ettől függetlenül a mai napig tökéletesen működik, és a szekrénybe építve nem is látszódik.

Persze egy háztartási gép más mint egy szórakoztató elektronikai, vagy számítástechnikai eszköz. Utóbbi kettőnél több hiba előfordulhat.

2015. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg a Mmarktban vettem egy nagy kombinált hűtőt. Amikor kihozták és elmentek, csak azután vettem észre, hogy az oldalára ragasztott energia takarékosságot és egyéb adatokat jelző matrica alatt be volt horpadva (kicsit meg volt nyomódva) az oldala kicsi területen. Aztán reklamáltam és felajánlották, hogy vagy kicserélik, vagy elengedik a szállítási díjat. Mivel nem oszt nem szoroz sokat rajta, ILYENKOR AZ EMBER MÁR kezd engedékenyebbé válni ha a pénzről van szó :) Inkább a ahhoz ragaszkodtam amibe a szállítás került. A matrica maradt rajta ott és nem is nagyon látszik mert csak felületi a gyűrődés és oldalt van.


Így is lehet venni kissé outlet áron a MMarktban is. :)

2015. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Elektrooutletben vásároltam eddig 3 tv-t, meg 4 monitort, egyikkel sem volt probléma és jóval olcsóbb volt, mint bármelyik más üzletben. Eléggé meg szoktam nézni, mire mennyit adok ki.
2016. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdemes utána nézni minek mennyi az ára egyik és másik helyen, viszont arra is érdemes vigyázni outletekben, nehogy valami hibásat sózzanak rád kisbetűs megkötéssel, hogy mint hibás terméket olcsóbban kaptad, vagy valami hasonló. Lehet ilyen is és lehet, olyan, hogy jól jársz mert csak szépséghibája van.


Már találkoztam olyannal ahol olcsóbban adják mert egy sor vagy néhány képpont hibás benne időnként vagy állandóan. Ha állandóan azt melátod esetleg azonnal, ha időnként és aláírtad, hogy kishibásat vettél ami hibára nincs garancia azért olcsó. Aztán ha átveszed és aláírod, akkor hiába mész vissza reklamálni, hogy nem olvastad át az összes oldalt "mert nemszokás ilyenkor". Ha azt írtad alá, hogy ez ilyen hiba bármikor előfordulhat vele azért olcsóbb, akkor nem lehet mit tenni.


Bárhol lehet venni tv-t eltérő árakon, de az ilyen outletekben bármi előfordulhat amit nem fedezel le magadnak megfelelő figyelemmel és írásbeli garanciákkal, mert ez ilyen üzlet. Nem véletlenül van jóval olcsóbb ár is náluk. Persze ez nem azt jelenti, hogy esetleg nem csak egy kicsi szépséghibával adják tovább a műszaklilag tökéletes készüléket jóval olcsóbb áron..


Vagyis nagyon jól járhatsz de nagyon pórul is ha kifogod.

2016. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!