Csufi86 kérdése:

PS vagy XBOX? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy jó Konzolt de nem tudom melyik a stabilabb, megbízhatóbb. Kérlek segítsetek. Csak játékra. Elfogultak kíméljenek!
2015. okt. 25. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Örök vita, kb egy kutya... Az igazi különbség, hogy mindkettőre van 1-1 nagycím ami csak arra jön ki... Pl xbox nál a halo...

Soha nem fogysz ps-en halozni... De hardver ügyíleg kb egykutya... Nem lehet így dönteni... Én ps4 es vagyok, így azt mondom ps4 :) de majd jönnek xboxosok akik szerint xo... De tök szubjektív...

2015. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a választ!
2015. okt. 25. 07:58
 3/8 zolis24 ***** válasza:
100%

Mindkettő jó konzol. Vásárlásnál inkább azt mérlegeld hogy a haverjaidnak milyen gépeik vannak, hogy tudjatok együtt játszani.

A PS4 hardvere egy kicsivel jobb mint az Xbox One-é illetve kisebb a gép is. Az Xbox One-t pedig az MS folyamatosan fejleszti, nem sokára lehet rá dugni egeret meg bill-t és lényegében PC-ként is használható lesz.

Játék felhozatalban a a nagy független címek mind kettőre megjelenek. Exkluzív címek mindkét konzolon egy-két valóban jó játékra van lekorlátozva.


Személyes véleményen pedig az hogy Xbox-al jobban jár az ember, főleg a jövőbeni fejlesztések miatt.

2015. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%

Azt érdemes nézni, hogy a barátaidnak mi van, illetve az exclusive-okat. Xboxon pl. ott van a Forza, szerintem az egyik legjobb autós játék. Vagy sokaknak nagyon bejön a Halo, nekem nem tetszik, sohasem szerettem a scifi-t, de ez természetesen szubjektív vélemény. Hardverileg a két gép kb. ugyanolyan erős, bér tény, hogy a ps4 erősebb, de éppen csak egy kicsivel.Nekem az xbox-ban, a Microsoft bánásmódja tetszik nagyon, akciók, ügyfélszolgálat, segítőkészség. Na meg, hamarosan Windows 10 fog futni majd az XBOX ONE-on, bár ez nem feltétlen előny... :D Nekem eddig xbox 360-nam volt, de most karácsonykor váltok ONE-ra. Akármit is választasz, jó szórakozást hozzá! :)



(3. válaszoló: Ez nekem is új volt... Köszi az infót! BOCSI AZ OFF-ÉRT!!!)

2015. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azokat vedd alapul, amit már írtak előttem is barátok ismerősök milyen konzollal rendelkeznek + exclusive játékok.


UI.

Az Xbox support verhetetlen nagyon segítőkész és rendes csapat ingyenes telefonos szolgáltatással, bármilyen kérdéssel bizalommal fordulhatsz hozzájuk.


Novemberben jön a win10, DX12, + visszafelé kompaktibilitás (így az Xbox360-as játékok is játszhatóak lesznek Xbox One-on egyenlőre 100 játékról van szó de ez még bővülni fog)

2015. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyébként nem tudjátok, hogy ha nekem megvan DVD-n a GTA V (xbox 360), és most decemberben lesz XBOX ONE-om, akkor azon tudom-e majd futtatni a 360-as dvd-d? Vagy digitálisan kell majd letölteni? Az is jó, van net. A játék eredeti.
2015. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az objektivitásotok. Sokat segítettetek. XBOX lesz.
2015. nov. 1. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:
#6. Ha megvan az eredeti játék, akkor ingyen töltheted.
2015. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!