Szeretnék Kamerát venni. Maximum 40ezret szeretnék rákölteni. Hol lehet olcsón kapni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
mediamarkt
2010. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamerát 40 ezerből? Készülj fel,hogy nem nagyon tudsz majd válogatni.


[link]

2010. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha egy héttel előbb jut eszedbe, akkor az amúgy 59900,- Ft-os kamerát kerek 40 ezerért akcióztatták, én is azonnal megvettem.

Csak az a vicc, hogy +2 tartalék aksi +1 tartalék töltő kb ugyan annyi mint a kamera ára :) Márpedig egyel nem lehet semmit tenni mert kb 20 percig bírja ...


Hát nézd meg, nekem nagyon bejött, azóta is nagyon örülök neki, ezt a típust tudom ajánlani, és nem is néz ki rosszul.


Samsung

SMX - F33 BP


Van ebből F30-as is meg F 34-es is stb, na csak példaként, hogy az F30-as változat csak SD kártyára vesz, de amit én elcsíptem, abban van 8 GB belső memória + külső SD nyilván, de őszintén szólva még nem kellett, mert legjobb minőségben is 200 percet vesz fel kereken, na ennyit viszont a 3 aksi bír együttesen kb.


Csak egy jó tanács, hogy figyelj ezekre a tartalék tartozékokra, mert én is megvettem 40-ért a kamerát, aztán egy db aksi meg 8 ezer Ft :D

Szóval már kb a duplájánál járok árban, na de más kameránál is így lenne.


Hát sok sikert, és én mindenképpen az SD kártyás kamera mellett szavazok, mert sokkal kisebb a lehetőség arra, hogy tönkre menjen. Egy merevlemezes sokkal kényesebb az ilyen állandóan mozgó cuccok esetében. Meg hát csak elegendő SD kártya kell, és végül is a végtlenségig tudsz venni (most az aksi-tényezőt nem számítva).

2010. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jah és valami ..

Ilyet pl, ami olcsó, de példakééppen az SMX-C10, na ilyet eszedbe ne jusson venni ! Na ilyt kapsz 20-25-ért is, csak nem véletlen ám az ára ... gondolhatod. Eleve teljesen más optika, más optikai zom, kisebb átmérőjű lencse (és ez számít eléggé), stb stb.

Tehát szintén csak egy tanács: én a helyedben ilyen zseb-kamerát nem vennék, az biztos, de amit én írtam, az sem túl nagy.

üdv

2010. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szépen! Te hol vetted? tényleg ilyen kevés ideig bírja egy aksi?
2010. márc. 9. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, mindez, plusz még annyi hogy normális kamerának , ami használható legalább 30-40 szeres optikai zoom -ot tudnia kell.( a digitális zoom adat az semmirevaló, csak kábítás)
2010. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!